KOOL Technologie przemysłowe

Wysoko rozwinięta specjalizacja poszczególnych działów firmy oraz wykwalifikowany personel zapewniają profesjonalne doradztwo oraz możliwość rozwiązania nawet bardzo trudnych problemów technicznych. Doradztwo techniczne obejmuje nie tylko zakres łożysk tocznych ale również tematy dotyczące przemieszczeń liniowych czy też klejenia.

WSZYSTKIE ŁOŻYSKA ŚWIATA

  Historia firmy

  Firma KOOL powstała w 1994 roku. Głównym profilem naszej działalności była wówczas profesjonalna obsługa przemysłu oraz klientów indywidualnych w zakresie zaopatrzenia w różnego rodzaju artykuły techniczne.

  Od 1997 roku specjalizujemy się w dystrybucji łożysk tocznych. Ten trudny temat wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w rozwiązywaniu często bardzo trudnych problemów technicznych, dlatego też łożyska stały się główną domeną naszej działalności. Asortyment firmy w tym czasie rozszerzył się o uszczelnienia techniczne, pasy klinowe, zawiesia oraz kleje przemysłowe.

  więcej

  Polityka jakości

  Głównym celem działalności KOOL jest sprzedaż, dystrybucja oraz doradztwo techniczne w zakresie łożysk, klei przemysłowych, uszczelnień, pasów, zawiesi oraz innych artykułów komplementarnych oczekiwanych i wymaganych przez KLIENTÓW.

  Od początku funkcjonowania Spółki meritum działalności jest postrzeganie Nas przez KLIENTÓW jako firmy o wysokim poziomie rzetelności, wiarygodności, wszechstronności i kompetentności. Współpraca oparta na tych wartościach pozwala wypracować pozycję partnera kluczowego skorelowaną z zadowoleniem KLIENTA i warunkuje naszą ekonomiczną rentowność i rozwój.

  więcej

  Certyfikaty

  W 1999 roku otrzymaliśmy certyfikat koncernu NACHI - jednego z największych producentów łożysk japońskich a w listopadzie 2002 został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 potwierdzony certyfikatem.

  certyfikat NACHI więcej
  guest

  Copyright © KOOL 2016