KOOL Technologie przemysłowe

Wysoko rozwinięta specjalizacja poszczególnych działów firmy oraz wykwalifikowany personel zapewniają profesjonalne doradztwo oraz możliwość rozwiązania nawet bardzo trudnych problemów technicznych. Doradztwo techniczne obejmuje nie tylko zakres łożysk tocznych ale również tematy dotyczące przemieszczeń liniowych czy też klejenia.

ALL THE WORLD’S BEARINGS

Offer


Bearings
Adhesives and chemistry
Seals
Belts
Slings
Sliding bushings
Guides and trolleys
Bearing housings
Tools for servicing bearings
Transposition

Catalog
Technical serviceNasza grupa serwisowa posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe w branży napraw maszyn, a zwłaszcza w przemyśle produkcji kruszyw.

Posiadamy dużą znajomość budowy i remontu kruszarek szczękowych, przenośników taśmowych, odwadniaczy, przesiewaczy oraz podajników rusztowych./span>

Specjalizujemy się w wymianie wykładzin kruszących w kruszarkach stożkowych i szczękowych, dokonujemy przeglądów technicnzych z wystawieniem karty pomiarowej na tuleje łożyskowe.

Wykonujemy remonty pomp wodnych, łyżek ładowarek i koparek. Oferujemy wykonanie lub remonty rynien przesypowych poprzez wykładanie gumą, żebrowanie stalą w odpowiedni sposób, lub nową metodą (wymienne płyty granitowe)

About us

Firma KOOL powstała w 1994 roku. Głównym profilem naszej działalności była wówczas profesjonalna obsługa przemysłu oraz klientów indywidualnych w zakresie zaopatrzenia w różnego rodzaju artykuły techniczne.

Od 1997 roku specjalizujemy się w dystrybucji łożysk tocznych. Ten trudny temat wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w rozwiązywaniu często bardzo trudnych problemów technicznych, dlatego też łożyska stały się główną domeną naszej działalności. Asortyment firmy w tym czasie rozszerzył się o uszczelnienia techniczne, pasy klinowe, zawiesia oraz kleje przemysłowe.

więcej

Quality policy

Głównym celem działalności KOOL Jurkiewicz i wspólnicy sp. j. jest sprzedaż, dystrybucja oraz doradztwo techniczne w zakresie łożysk, klei przemysłowych, uszczelnień, pasów, zawiesi oraz innych artykułów komplementarnych oczekiwanych i wymaganych przez KLIENTÓW.

Od początku funkcjonowania Spółki meritum działalności jest postrzeganie Nas przez klientów jako firmy o wysokim poziomie rzetelności, wiarygodności, wszechstronności i kompetentności. Współpraca oparta na tych wartościach pozwala wypracować pozycję partnera kluczowego skorelowaną z zadowoleniem klienta i warunkuje naszą ekonomiczną rentowność i rozwój.

więcej

Certifications

W 1999 roku otrzymaliśmy certyfikat koncernu NACHI – jednego z największych producentów łożysk japońskich a w listopadzie 2002 został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 potwierdzony certyfikatem.

certyfikat NACHI

więcej